Звіт та пріоритети Андрія Садового та «Об'єднання «Самопоміч»

Війна на Сході. Гідно зустріти героїв

 

В час війни громада потужно мобілізувалась для допомоги фронту. Небувалих масштабів волонтерська діяльність, активне сприяння міських установ давали нашим воїнам на Сході відчуття, що за ними вся країна.

Дуже важливо, аби після повернення з фронту, вони відчували те саме – опіку та вдячність від громади за те, що йшли обороняти країну та ризикували життям.

Досвід країн, які пройшли війни, показує, що після завершення активних бойових дій найважливішим стає соціальна робота з тими, хто повертається – медичне обслуговування, психологічна реабілітація, соціальна адаптація, пошук роботи і так далі.

Стан виконання по пунктах (у %)

звіт2018_війна на сході

 

Звіт 2018

Показати »

 • Для учасників АТО місто надало 60 квартир на вул. Під Голоском і Б. Хмельницького.
 • Унікальний центр. львівський центр надання послуг  учасникам бойових дій на вул. Пекарській, 41 – приклад для України. Надано близько 14 тис. послуг бійцям та їхнім рідним.
 • Приклад для України. Допомогу від міста 1—тис. грн отримали 1000 бійців АТО, загалом за час дії Програми – 2100 бійців. На соціальну підтримку учасників АТО х бюджету міста – понад 100 млн грн.
 • Допомога на передову. Придбано та передано військовим матеріально-технічних засобів на понад 1 млн грн.
Звіт 2017

Показати »

 • Понад 100 млн.грн. виділено на міські програми соціальної підтримки учасників АТО з бюджету міста.
 • Єдина в Україні Програма про захист інтересів учасників АТО: організаційно-правова допомога в отриманні землі за межами Львова для дачного будівництва або одноразову матеріальну допомогу. По 100 тис. грн вже отримали 809 бійців АТО.
 • На вул. Під Голоском завершили будівництво багатоповерхівки для учасників АТО. Будинок на 53 квартири – повністю коштом міста.
 • Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій: тут отримали допомогу понад 17 тис. бійців АТО та членів їх сімей.
 • Понад 400 львів’ян-учасників АТО отримали земельні ділянки в межах Львівщини. На Білогорщі збудують дачне містечко для учасників АТО (в кооперативі проживатиме понад 1 тис. бійців, квартал матиме 577 ділянок). В районі вул. Під Голоском зарезервовано ще дві земельні ділянки. Для бійців створено 8 гаражно-будівельних кооперативів, ще 2 – на етапі створення.
 • За кошти міста придбано та передано військовим-учасникам АТО матеріально-технічних засобів та необхідних товарів на 400 тис. грн. Місто допомогло дооблаштувати внутрішній дворик Військово-медичного центру Західного регіону на 220 тис грн.
 • На квартирному о бліку в мерії – 2180 учасників АТО-військовослужбовців, 49 сімей загиблих ветеранів війни-учасників АТО, 83 особи з інвалідністю війни внаслідок АТО, 10 сиріт, які брали участь в АТО, 336 учасників АТО- правоохоронців.
Звіт 2016

Показати »

 • перші 100 учасників АТО вже отримали матеріальну компенсацію у розмірі 100 тис. грн
 • відкрито Центр надання послуг учасникам бойових дій на вул. Пекарській
 • місто надало понад 4 тис. допомог учасникам АТО на суму 8,6 млн грн
 • закуплено 9 квартир учасникам АТО
 • на вул. Під Голоском триває будівництво першої багатоповерхівки для учасників АТО
 • у садках організовано безкоштовне харчування для 934 дітей учасників АТО, а у школах – для 1775 учнів
Звіт 2007-2015

Показати »

 • Розроблена програма підтримки учасників АТО: 2360 сімей учасників АТО звільнено від сплати за квартплату, 900 учасників АТО отримали одноразову матеріальну допомогу 
 • Розпочато будівництво будинку для сімей загиблих учасників АТО
 • Запроваджено безкоштовне оздоровлення, безкоштовне харчування у закладах освіти, програму навчання плаванню для дітей учасників АТО 
 • Розпочато програму підтримки працевлаштування для учасників АТО (навчання, перекваліфікація) 
 • З бюджету міста виділено кошти на закупівлю засобів захисту, одягу, ліків для учасників АТО 

 

«Львів – чи не єдине місто в Україні, яке стало на шлях захисту інтересів кожного учасника АТО. Ми запровадили комплексну програму, яка не обмежується одним роком, а дозволяє комплексно підходити до вирішення соціально-побутових питань всіх наших героїв», – Олена Пасевич, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

«Львів’яни стоять на передовій, захищають кордон від ворога. Війна забирає у нас найдорожче – людські життя і здоров’я. Найменше, що місто повинне забезпечити для своїх захисників, це якісну медицину та реабілітацію. Як військовий лікар я намагаюся докласти максимум зусиль для того, щоб хлопці одужали після поранень. Як депутат міської ради я намагаюся зробити все, щоб військові отримали якісні медичні послуги», – Тарас Кльофа, депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч».

 

Пріоритети 2020
Команда Об’єднання «Самопоміч» (блок “Підтримка воїнів АТО”)
Оксана РубайОксана Рубай депутат Львівської міської ради (фракція «Об’єднання «Самопоміч»), член гуманітарної комісії. Разом з колективом першою в Україні розробила комплексну програму допомоги сім’ям бійців АТО. З 1996 р. є членом однієї зі спільнот руху «Віра і Світло» – міжнародний християнський рух спільнот, який об’єднує осіб розумово неповносправних, їхніх батьків та волонтерів-приятелів.
Олена КарнаухОлена Карнаух Координатор проектів та програм у Благодійній організації «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ. Тренер Інституту лідерства та управління УКУ у тематиках лідерства, організаційного розвитку та стратегічного планування; голова Жіночого Марійського Товариства «Милосердя», реалізовує проекти допомоги потребуючим: для дітей, учасників війни та їх сімей.
Ростислав ФесенкоРостислав Фесенко «кіборг», учасник АТО у складі 1-го десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади, заступник директора ТОВ “Балтік Фінанс Груп”. Як тільки розпочалася анексія Криму став добровольцем Збройних Сил України, був у складі мобільної групи реагування. Відстоює питання логістики отримання статусу учасника АТО при звільненні з армії, демобілізації, активно промоціює “картку львів’янина”, як вирішення проблеми.
 • Oleh Khoma

  Пріоритетне навчання та допомога дітям чиї батьки загинули чи отримали інвалідність