Звіт та пріоритети Андрія Садового та «Об'єднання «Самопоміч»

Відкрита влада. Громада – роботодавець влади

 

Весь ключ успіху країни чи міста – в якості управління. Ми маємо приклади країн з величезними ресурсами і бідним населенням через погане керівництво. І навпаки – суперуспішні держави, єдиною цінністю яких є якісна влада і правильне управління.

Коли ми сьогодні говоримо про ефективне управління в країні чи в місті, то розуміємо під цим не лише фахових працівників тих чи інших структур, а й змінену філософію роботи – відкрита, доступна влада, яка спілкується зі своїми мешканцями, оперативно і якісно надає усі необхідні послуги і прозоро звітує про свою роботу.
Сьогодні ми говоримо про зміну якості надання послуг – електронний документообіг в міській раді, електронну картку мешканця, єдиний портал електронних послуг. Ми використовуємо досвід провідних країн, нашим партнером є Естонія, яка чи не першою в Європі ввела систему електронного врядування.
Критично важливим є максимальне оновлення кадрів в установах влади.

Стан виконання по пунктах (у %)

звіт2018_відкрита влада

Звіт 2018

Показати »

 • На «Громадський бюджет» львів’яни подали 159 проектів. Проголосувало 68 285 осіб. У 2019 році буде реалізовано 54 проекти на 38,198 млн гривень
 • Усі послуги в одному центрі. В кожному районі Львова діє Центр надання адміністративних послуг, тривають роботи зі створення офісів в смт Рудно, смт Брюховичі та м. Винники
 • «Прозорий офіс». У Личаківському районі запрацював оновлений відділ соціального захисту за моделлю центру надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс»
 • Модернізована «Гаряча лінія міста». Встановлено мобільний додаток «1580 Львів», е-мейл та смс-розсилку, запроваджено автододзвін до мешканців, створено Фейсбук-групу, діє портал 15-80, короткий номер 1580 доступний з мобільного
 • Е-петиції. На платформі e-dem.in.ua подано більше, ніж 179 електронних петицій. З них 19 назбирали 500 необхідних електронних підписів
 • Спілкування через чат-бот. @LvivCityHelper – швидкий і легкий доступ до публічної інформації 24/7. У планах – чат-бот у месенджері, набори даних про житлові будинки, бюджет закладів освіти, комунальне майно, графік руху громадського транспорту.
Звіт 2017

Показати »

 • Громадський бюджет. На «Громадський бюджет» львів’яни подали близько 300 проектів. У 2018 році буде реалізовано 38 проектів на 26 млн грн.
 • Львів став першим українським містом, яке приєдналось до Міжнародної хартії відкритих даних.
 • Портал відкритих даних opendata.city-adm.lviv.ua та Панель міста dashboard.city-adm.lviv.ua, Геопортал Львова map.city-adm.lviv.ua – відкриті платформи, де опубліковано основна статистична інформація про місто за різними напрямками.
 • Львів посів перше місце у рейтингу прозорості міст України згідно з даними Transparency International Україна.
 • Оновлений «Особистий кабінет мешканця» містить 112 послуг Львівської міської ради.
 • Всі послуги – в одному центрі. Відкрили нові Центри надання адміністративних послуг. Загалом ЦНАП надає 424 адміністративні послуги, офіси працюють в кожному районі Львова, можна оплатити будь-яку послугу ЦНАП онлайн.
 • Модернізована «Гаряча лінія міста». Працює окремий портал 1580.lviv.ua, на якому можна дізнатись актуальну інформацію від служб міста про проведення аварійних чи ремонтних робіт.
 • Роботу молоді. В рамках програми «Перший кар’єрний крок», близько 400 осіб пройшли стажування у міській раді Львова, з них майже 30% працевлаштовані. В рамках «Lviv Young Project» було реалізовано 7 студентських проектів.
 • Стратегія креативної економіки. 19 липня підписали меморандум щодо співпраці з розробки стратегії прориву міста Львова до 2027 року.
Звіт 2016

Показати »

 • 17,5 млн грн виділено на понад 60 проектів львів’ян, які перемогли у рамках «Громадського бюджету»
 • створено портал відкритих даних та особистий електронний кабінет мешканця
 • Львів долучився до Єдиної електронної системи місцевих петицій
 • відкрито Центри надання адміністративних послуг для мешканців Шевченківського та Залізничного районів, де в одному приміщенні можна отримати 269 адміністративних послуг
 • у рамках програми «Перший кар’єрний крок» понад 300 молодих людей пройшли стажування у Львівській міській раді
Звіт 2007-2015

Показати »

 • Із 2009 р. у Львові функціонує Центр надання адміністративних послуг. Відкрито 6 територіальних підрозділів Центру в усіх районах міста 
 • У Львівській міській раді діє програма стажування «Перший кар’єрний крок», в рамках якої 7 тис. студентів пройшло стажування в міській раді. З них 15% залишились на роботу в міській раді та комунальних підприємствах 
 • Запроваджено з 2009 року «гарячу» лінію міста 15-80, на яку можна звернутись з будь-якою проблемою. Звернення буде закрито лише після згоди заявника. За цей час опрацьовано близько 1 млн. дзвінків 
 • Львів – перше місто в Україні, яке в червні 2015 року відкрило інтернет-портал “Особистий кабінет мешканця” з важливими електронними послугами (замовлення завірених копій ухвал ЛМР, видача довідок про перебування на квартирному обліку, довідки про несудимість в МВС, довідки про доходи в ДФС, а також низка електронних сервісів, таких як електронне звернення тощо) 
 • Бюджет відкритий для мешканців. З доходами та видатками можна ознайомитись на сайті мерії 

 

«Прозорість міського бюджету, активне залучення мешканців до реалізації проектів, відкритість всіх міських процесів для людей – запорука демократичного розвитку міста. Львів і далі буде рухатись у напрямку максимальної прозорості, адже відкриті дані є інструментом ефективності роботи влади, а також рушієм розвитку економіки. Це підвищує рівень довіри громадян та потенційних партнерів», -Андрій Шевців, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

«Демократія неможлива без участі громадян в управлінні містом. Для того, щоб місто стало справді успішним ми повинні залучити до вирішення питань Львова його мешканців. Партисипативний бюджет, громадські обговорення та інші практики у Львові нам вдається згуртувати активних львів’ян аби вирішувати стратегічні для міста речі», – Юрій Мельник, депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч».

 

Пріоритети 2020
Команда Об’єднання «Самопоміч» (блок “Відкрита влада”)
Яніка МерилоЯніка Мерило радник міського голови Львова, співзасновник ICT Competence Center. Ініціатор впровадження сервісів електронних послуг та стратегії цифрового перетворення.
Тимофій АлександронецьТимофій Александронець член громадської ради при ІТ-управлінні департаменту розвитку, ЛМР. Випускник Львівської бізнес-школи УКУ. У минулому - президент громадської організації AIESEC у Львові. Впроваджує в життя проекти е-урядування та займається реалізацією ІТ-стратегії у місті.
Бордун ГалинаБордун Галина депутат Львівської обласної ради (фракція «Об’єднання «Самопоміч»). Працюючи у Львівській міській раді, була координатором програми стажування «Перший кар’єрний крок» та проекту «Lviv Young Project» (реалізація студентських проектів спільно з мерією). Керівник громадської організації «Асоціація фахівців з управління людськими ресурсами». Проводить навчання для студентів вузів, громадських активістів, директорів шкіл.
 • Сергій Шеховцов

  Бракує офіційного сайту для петицій.

  • Дима Ведилин

   сайт на звернення відповей не надає… про петіції далеко ще

 • Дима Ведилин

  і проводить конкурси на заняття кадрових вакансій.її ноу-хау розкладати екзаменаційні квитки так щоб людина з вулиці не змогла пройти випробування…

 • Андрій Лв

  Ввести картку львівянина для пенсіонерів, яка б давала право на знижку на соціальні сорти хліба, деякі продукти та товари.
  Створити сайт для обговорення та голосування з питань самоврядування, де кожен мешканець міг би внести свою тему. Створити сторінку швидкого реагуваннна на скарги населення на обслуговування, торгівлю, транспорт ітд, щоб усі бачили порушення і що зроблено щоб його усунути.