Звіт та пріоритети Андрія Садового та «Об'єднання «Самопоміч»

Безпека. Спокій та порядок

Світ стає неспокійним – містам все більше загрожують тероризм та злочинність. Агресія Росії створила новий рівень викликів для українських міст, безпеку в яких дуже часто організовано за застарілими стандартами.

Львів проявив неабияку самоорганізацію, коли громада самотужки забезпечувала протягом кількох тижнів безпеку у місті після Ночі Гніву. Це дуже важливий фактор, адже безпечно там, де про це дбають всі, а не лише правоохоронні органи.

У місті було створено Центр безпеки міста – це експертна група, мета якої – об’єднати громадські організації та ініціативи, військових, працівників органів внутрішніх справ та влади для спільної координації діяльності та громадського патрулювання міста. Зараз це окремий структурний підрозділ Львівської міської ради.
Львів – друге місто в Україні, де стартував проект “Моя нова поліція”, якому сприяють влада і львів’яни.

Стан виконання по пунктах (%)

звіт2018_безпека

Звіт 2018

Показати »

 • Центр безпеки міста опрацьовує відео з 280 камер загальноміської мережі відеонагляду, використовуються сучасні алгоритми аналітики з визначення номерних знаків та обличчя. В планах до 2020 року – встановлення 2000 камер
 • Освітлення пішохідних переходів. Встановлено додаткове освітлення на 120 нерегульованих пішохідних переходах. У 2019 році заплановано підсвітити 150 переходів
 • Інспектори з паркування. З листопада почали працювати інспектори з паркування. За листопад 4 інспектори виписали 940 постанов
Звіт 2017

Показати »

 • Центр безпеки міста опрацьовує 180 камер відеоспостереження, встановлено перші камери з визначенням номерів на заїзді в місто. Підсвічено додатково 122 пішохідні переходи. До кінця 2018-го підсвітять ще 120.
 • У Львові провели перший Львівський Безпековий Форум. Міжнародна подія, де обговорювали безпековий порядок у світі та війну на сході України.
Звіт 2016

Показати »

 • оновлений Центр безпеки міста опрацьовує зображення з понад 130 відеокамер, встановлених на вулицях та у медичних закладах
 • окремо здійснюється постійний моніторинг стану ЛКП «Збиранка» за допомогою камер та тепловізора
 • Муніципальна варта здійснює патрулювання міста та охорону комунальних об’єктів
 • новий підхід до стандартів безпеки на дорозі: освітлено понад 200 нерегульованих пішохідних переходів
Звіт 2007-2015

Показати »

 • Відновлено функціонування муніципальної дружини (тепер – муніципальна варта)
 • Введено в експлуатацію систему управління вуличним (зовнішнім) освітленням за допомогою мобільного зв’язку
 • Створено інформаційно-практичний центр безпеки міста: проведено навчання серед мешканців з основ самозахисту, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та основ домедичної допомоги, а також практичні заняття з бойової та тактичної підготовки на полігоні
 • Спільно з громадськістю та муніципальною вартою організовуються патрулювання міста (вело-, авто-, піші патрулі)
 • Львів став другим містом, де почала працювати нова поліція

«Завдяки близько двоста камерам спостереження, які встановлені по місту, ми оперативно реагуємо на ситуації, які виникають. Так як наша країна перебуває у стані війни, ми контролюємо центр міста і всі автомобілі, які заїжджають сюди: зчитуємо номерні знаки, і якщо цей автомобіль у розшуку, то протягом 5 секунд з ситуативного центру безпеки міста ці дані отримує Національна поліція», – Юрій Діль, начальник управління безпеки міста Львівської міської ради.

 

Пріоритети 2020

 

Команда Об’єднання «Самопоміч» (блок безпеки)
Тарас БрунецьТарас Брунець Керівник компанії «Український реєстратор», член експертної групи з безпеки міста. Долучається до розробки проекту “Безпечне місто” в частині створення сучасного cитуативного центру “Центр Безпеки Міста”.
Віталій ТуровцевВіталій Туровцев начальник сектору зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області, підполковник служби цивільного захисту. Ще юнаком він вирішив, що стане рятувальником, і не зрадив своєму покликанню. Він пройшов шлях від пожежного інспектора до речника Головного управління ДСНС області, спільно з «Об’єднанням «Самопоміч» проводив тренінги з пожежної безпеки для школярів.
 • Василь

  “Запровадити систему відеоспостереження в усіх громадських місцях, з метою безпеки людей” це було б круто, давно треба.

  • User

   Навколо будівель, які є пам’ятками архітектури, варто би. Від вандалів. Але забагато камер по всьому місту теж не має бути.

 • Андрій Лв

  Чи збирається Самопоміч пролобіювати закон «Про цивільну зброю і боєприпаси» №1135-1? Адже лише рабам не дають зброї!!

 • Marta Kharaton

  Гарно би було освітлювати вулички маленькі у мікрорайонах, це можливо не надто до безпеки відноситься, але малими провулками які освітлені йти набагато приємніше і відчуття безпеки вище