Звіт та пріоритети Андрія Садового та «Об'єднання «Самопоміч»

Молодіжна та спортивна політика. Подбай про здоров’я – своє і своїх дітей

 

Фізична культура і спорт у нашій країні завжди розвивалась і фінансувалась за залишковим принципом. У школах на уроках фізкультури діти зобов’язувались здавати нормативи, без врахування індивідуальних можливостей кожної дитини. Окрім Чемпіонату з футболу 2012 року, країна не проводила жодних серйозних спортивних змагань.

Спортивна інфраструктура не просто не розвивалась, вона відсутня. У нас нема жодного Льодового палацу, гірськолижних трас тощо. Спортивна галузь потребує докорінних змін на всіх рівнях – у школах, вузах, спортивних федераціях та інституціях.

Починати треба з найдрібнішого – розбудови якісної мережі спортивних майданчиків біля кожного будинку, до спорудження сучасних спортивних комплексів для проведення змагань світового рівня з різних видів спорту – не лише футболу, плавання чи гімнастики.

Стан виконання по пунктах (у %)

звіт2018_молодь і спорт

Звіт 2018

Показати »

 • Нові дитячі клуби. Повністю оновлено 4 дитячі клуби – «Кросфіт», «Берегиня», «Сонечко», «Пілот». В мережі дитячих клубів займається 4 тисячі дітей.
 • Спортивні та дитячі майданчики. Відремонтовано 7 спортивних майданчиків. Завершено облаштування 28 дитячих майданчиків.
 • Премії талановитим. Спортсмени та тренери отримали винагороди від 2 до 10 тис. грн за спортивні досягнення. 100 кращих тренерів, які працюють з дітьми та молоддю, отримали по 25 тис. грн.
 • Відкриті кубки Львова. Проведено 32 Відкритих кубки м. Львова з різних видів спорту, на них виділено 4 млн грн.
Звіт 2017

Показати »

 • VIII Ярмарок спорту об’єднав близько 100 федерацій та спортивних організацій міста. Ярмарок відвідало близько 15 тис осіб.
 • Нові Дитячі клуби. Запрацюли 5 оновлених клубів.
 • Біговий марафон. Міжнародний легкоатлетичний захід Grand Prix Lviv Half Marathon 2017 29 жовтня у Львові зібрав 2 250 бігунів із 25 країн світу.
 • У програмі з навчання плавання взяло участь більше 1000 дітей з соціально-незахищених категорій населення.
 • Премії для талановитих та перспективних спортсменів і тренерів. З міського бюджету виділено понад 750 тис. грн. Спортсмени та їх тренери отримали від 2 до 11 тис. грн.
 • Дитячий тренер. 100 кращих тренерів Львова, які працюють з дітьми та молоддю до 18 років, отримали по 25 тис. грн.
 • Фінансова підтримка спортивних заходів та організацій. 74 спортивні організації придбали нову спортивну форму та інвентар на суму 2,8 млн грн. Понад 1 млн. грн. отримали 5 клубів вищої спортивної майстерності для придбання спортивного інвентарю та форми. Організовано та співорганізовано більше 150 спортивно-масових заходів. З міського бюджету на це виділено 3 млн. грн. для 80 спортивних громадських організацій та дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
 • Відкриті Кубки Львова. Виділено близько 3 млн грн. Проведено 25 Відкритих кубків м. Львова з різних видів спорту. Мінімальна фінансова підтримка становила 50 тис грн.
 • Співпраця з дитячими та молодіжними громадськими організаціями. Проведено близько 90 заходів молодіжних громадських організацій, на які виділено понад 1 млн. грн.
Звіт 2016

Показати »

 • запрацювало 5 нових дитячих клубів, відкрито 17 сучасних дитячо-спортивних майданчиків
 • Львів вперше прийняв матч за звання чемпіонки світу з шахів; у 98 школах міста працюють шахові гуртки
 • троє спортсменів міжнародного значення отримали квартири від міста
 • пройшов фінал Бігової ліги України, а напівмарафон зібрав 1,5 тис. бігунів
 • у міській програмі навчання плаванню взяло участь більше тисячі дітей
 • 33 тренери, 79 спортсменів і 100 найкращих дитячих тренерів отримали грошову винагороду за спортивні досягнення
 • відбулося 26 відкритих кубків Львова з різних видів спорту
 • VII щорічний «Ярмарок спорту» зібрав 11 тис. містян
Звіт 2007-2015

Показати »

 • Для юних львів’ян функціонує мережа дитячих клубів із 56 гуртками пізнавального, творчого та спортивного спрямування 
 • Облаштовано понад 350 дитячих та спортивних майданчиків 
 • Активно працює програма з навчання плаванню дітей. Участь в програмі беруть діти 9-15 років. За 6 років навчилися плаванню більше 3100 дітей.
 • У 2015 р. вперше в Україні у Львові стартувала програма навчання шахів у школах, в рамках якої на базі кожної загальноосвітньої школи створено шаховий гурток. 
 • Для спортивних та молодіжних організацій запроваджено фінансову грантову підтримку для підтримки організації заходів 
 • У 2015 р. вперше в Україні впровадили стипендії для дитячих тренерів, в рамках якої 100 кращих тренерів отримають матеріальну винагороду у сумі 25 тис грн. Також окремо функціонує фінансова програма підтримки молодих талановитих спортсменів
 • Для максимальної прозорості у Львові вперше в Україні створено Спортивну Громадську раду, яка залучена до розподілу фінансової підтримки спортивними організаціями 

«Ми підтримуємо і створюємо сприятливі умови для розвитку спортивних громадських організацій. Одним із пріоритетних напрямків є залучення різних вікових груп населення до здорового способу життя. Програма передбачає щорічне оголошення конкурсу, згідно з яким учасники зможуть отримати кошти з міського бюджету для проведення спортивно-масових заходів всеукраїнського та міжнародного рівнів», – Христина Паньків, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

«Школи повинні ставати також центрами позакласної роботи, щоб діти могли після уроків займатися своїми улюбленими видами спорту. Таким чином, ми заберемо дітей з вулиць, відволічемо їх від віртуального світу на користь здорового способу життя. Ми сподіваємося на те, що вчителі фізкультури позитивно сприймуть появу таких майданчиків у школах і самі залучатимуться до роботи з дітьми позакласно», – Роман Федишин, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

 

Пріоритети 2020
Команда Об’єднання «Самопоміч» (молодіжний та спортивний блок)
Андрій ПородкоАндрій Породко директор ЛКП “Львівський кіноцентр”. Активно працює з дітьми з обмеженими фізичними можливостями, допомагає дитячій лікарні. Розпочав розвивати громадські простори - парк «Горіховий гай». З 2015 року – голова комісії сім`ї, молоді та спорту, найактуальнішим завданням якої є збереження та відновлення спортивних споруд Львова. Учасник багатьох робочих груп та круглих столів у сферах соціального захисту населення та молодіжної політики.
Максим КолядаМаксим Коляда депутат Львівської міської ради (фракція «Об’єднання «Самопоміч»), заступник голови комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва; викладач кафедри психології Українського Католицького Університету. Керівник громадської організації Центр освітніх інновацій «Провентус». Викладає та розробляє навчальні програми для громадських проектів та закладів неформальної освіти. Один з ініціаторів розвитку флорболу в Україні.
Олег ЧунисОлег Чунис керівник кампанії з промоції здорового способу життя та спорту «Здорове місто». Координує проведення та організації «Ярмарку спорту» та багатьох спортивних заходів міста. Промоціює спорт серед людей з особливими потребами.
 • Irina Minkova

  Чи планується закінчення ремонту басейнів “Динамо” та “Трудові резерви” на вулиці Стуса? Чому вони вже понад 10 років не працюють? Хоча б один?

 • Петр

  Велике прохання!!! Зробити, Лижну трасу в парку Знесіння! щоб можна було там кататися як на звичайному снігу так і на штучному і був прокат лиж а нейздити кожного тижня в карпати!!

 • Петр

  В Парку “Бондарівка” пер Стриська-Наукова потрібна Дитяча-Спортивні майданчики щоб могли діти як розважатися так і займатися спортом

 • Дмитро Мельник

  От бачу відкриваєте щось нове… А як щодо збереження того що є? Бувший стадіон трамвайного парку на Сахарова. Там займається Львівська команда з регбі, всі навколишні будинки мають єдине місце для заняття спортом, мами з дітьми, такий собі куточок спорту. Його давно хтось “пригледів” і систематично намагаються привести в занедбаний стан. Дати можливість щось зробити тій команді не дозволяє міська рада, питання не виноситься на сесію (балансоутримувача) вже рік! А декілька днів тому заїхала техніка і лише зусиллями мешканців вдалося їх зупинити. Що відбувається? Хотілося б отримати змістовну відповідь.

 • Anya Karpa

  Доброго дня.
  Цікавить ремонт спортзалу на
  Вахнянина,7(Погулянка).Штукатурка падає на голову маленьким
  гімнасткам!Зі стелі тече,батьки та тренери шмати підкладають і
  дівчатка,займаючись в таких умовах,досягають спортивних
  результатів.то,можливо,над нами хтось зглянеться?Цього року влітку мав
  бути запланований ремонт,але потім виділені гроші кудись ділись і все
  залишилось по-старому

 • Anya Karpa

  тут взагалі комусь відповідають?

 • Oleh Khoma

  Відновити стадіони біля шкіл, на яких учні та мешканці району можуть займатись спортом